Sztachety Korner

Sztachety plastikowe „Korner” są jednym z najczęściej wybieranych produktów z naszej oferty. Sprawia to niska cena oraz ciekawe, klasyczne wzory jak i gwarancja długiego użytkowania bez konieczności konserwacji dzięki tworzywu PCV, z którego są stworzone.
Długość sztachety a b c
80 cm 18,5 cm 43,5 cm 18 cm
90 cm 23 cm 43,5 cm 13,5 cm
100 cm 25 cm 50 cm 25 cm
120 cm 30 cm 60 cm 30 cm

Cennik Sztachetek Korner

Ogrodzenia Korner to sztachety plastikowe i poręcze w kolorze brązowym (ciemny brąz).

Sztachety Plastikowe Korner występują wyłącznie we wzorach i wymiarach podanych w poniższym cenniku.

PROMOCJA! Sztachety Korner w wyjątkowo niskich cenach. Szczegóły w cenniku.

Sztachety PCV z promocji wysyłane są bezpośrednio z produkcji. Przy wyborze odbioru osobistego obowiązuje cena katalogowa nie promocyjna.

Instrukacja montażu sztachet Korner wzór D+

W celu montażu należy przewiercić sztachetę w dwóch miejscach wzdłuż środka sztachety. Otwory powinny mieć średnicę minimalnie większą od średnicy śruby, wkręta lub innego łącznika. Do montażu należy używać łączników płasko przylegających do sztachety (zalecamy śruby zamkowe). Łącznik przykręcamy do momentu aż poczujemy lekki opór (wkręcamy z wyczuciem, nie zaleca się stosowania łączników stożkowych itp, do montazu sztechet z wzoru D+ nie stosuje się także nitów).

Instrukacja montażu sztachet Korner wzór A i C klejone

Sztachety montujemy przy pomocy wkrętów od tyłu w miejscach specjalnie wzmocnionych. Przed przykręceniem wkrętów dokładnie odmierzamy długość jaką możemy wkręcić w sztachetę i nawiercamy ją wstępnie (w przypadku wkrętów samogwintujących możemy pominąć nawiercanie).