Ogrodzenia Farmerskie

Cennik ogrodzeń Farmerskich

Czas realizacji zamówienia wynosi ok. 8-10 tygodnie.

Koszty przesyłki ponosi Zamawiający.

Zapraszamy do Galerii realizacji. Stosowane są głównie jako ogrodzenia dla koni z PCV.

W cenniku podane są standardowe wymiary. Na indywidualne zamówienie Klienta możemy wykonać także inne wymiary.

Ogrodzenia dla koni

W naszej ofercie każdy klient znajdzie coś dla siebie. Przedstawiamy Państwu ogrodzenia farmerskie. Ich zastosowanie może być wielorakie. Idealnie pasują do ogrodzenia farm (znane jako ogrodzenia farmerskie) jak również na ogrodzenia dla koni. Konie są zwierzętami, których żywiołem jest ruch i przestrzeń. Wie o tym niemal każdy. Dlatego, aby koń mógł cieszyć się wolnością przebywania na wybiegu należy przestrzegać pewnych, zdroworozsądkowych zasad.

Pozostałe ogrodzenia farmerskie

Każdy hodowca zwierząt doskonale zdaje sobie sprawę jak istotnym elementem jego gospodarstwa jest ogrodzenie. Ogrodzenia farmerskie powinny być odpowiednio dobrane do typu zagrody bowiem niewłaściwe ogrodzenie może się okazać prawdziwym utrapieniem. Ogrodzenia farmerskie powinny być przede wszystkim wytrzymałe i mocne.

Ogrodzenia dla koni z PCV

Materiał użyty do wykonania ogrodzenia nie powinien zagrażać koniom poprzez ostre zakończenia czy krawędzie, łamliwość i powstawanie ostrych zakończeń. PCV stosowany do ogrodzeń musi mieć specjalny skład, zapewniający na wypadek pęknięcia brak ostrych, spiczastych zakończeń, takich jakie występują przy pękaniu zwykłych rur PVC (winylowych). Kształt wybiegu powinien być pozbawiony wąskich przestrzeni i ostrych narożników. Konie na padoku nie powinny mieć szansy “zaklinowania” się w narożniku, bez możliwości ucieczki jeden przed drugim. Padok powinien mieć odpowiednio wykonaną bramę wejściową, łatwą w obsłudze dla człowieka, trudną do otwarcia dla konia. Wysokość ogrodzenia powinna uniemożliwiać przeskoczenie go. Zastosowanie dodatkowo elektryzatora skutecznie może zabezpieczyć je przed obgryzaniem (żerdzie, deski) i zniechęcić do czynienia prób sforsowania go.

Ogrodzenia estetyczne i trwałe

Plastikowe ogrodzenia farmerskie to trwałe i oszczędne rozwiązanie pozwalające na eleganckie i funkcjonalne ogrodzenie terenu. Takie ogrodzenia to idealne ogrodzenia dla koni i zagród. Wykonane są z wysokoudarowego polichlorku winylu czyli PCV. Tworzywo to, dzięki zastosowaniu specjalnych komponentów uszlachetniających charakteryzuje się wyjątkową trwałością koloru, oraz odpornością na promieniowanie UV i skrajne zróżnicowanie temperatur. Takie płoty nie butwieją jak drewno i nie rdzewieją jak metal, nie wymagają więc pracochłonnych i kosztownych zabiegów konserwujących. To ogrodzenia najnowszej generacji, zapewniające nieskazitelną biel i perfekcyjny wygląd przez długie lata.