Odzyskiwanie danych własności mocnego obsługi.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Czym jest Android Data Recovery?

Odzyskiwanie danych Android to proces, w którym dane z urządzenia z systemem Android są odzyskiwane na innym urządzeniu. Można to zrobić za pomocą różnych nośników pamięci, takich jak zewnętrzny dysk twardy. Musisz jednak upewnić się, że urządzenie, którego używasz, ma wystarczająco dużo portów USB i innych urządzeń peryferyjnych do obsługi transferu danych. Ponadto prędkość transferu danych wpłynie na metodę odzyskiwania.

Odzyskiwanie usuniętych lub utraconych plików z urządzenia z systemem Android

Istnieje wiele sposobów na odzyskanie usuniętych lub utraconych plików z urządzenia z systemem Android. Oprogramowanie do odzyskiwania danych wykryje telefon i przeskanuje pamięć wewnętrzną, umożliwiając wyświetlenie danych, które zostały usunięte. Po zidentyfikowaniu typów plików, możesz je wybrać i rozpocząć proces odzyskiwania. Po zakończeniu skanowania oprogramowanie wyeksportuje odzyskane pliki do komputera.

Oprogramowanie może być również używane do odzyskiwania usuniętych lub utraconych plików z karty SD. To działa poprzez skanowanie karty SD dla plików. Możesz wybrać, aby skanować całą kartę SD lub tylko wybrać określone typy plików do odzyskania. Po wybraniu plików, które chcesz odzyskać, można wyświetlić ich podgląd, a następnie kliknij „Odzyskaj”, aby je przywrócić. Jeśli potrzebujesz więcej plików, możesz wykonać głębokie skanowanie, które znajdzie więcej plików.

Oprogramowanie może odzyskać pliki z telefonów z systemem Android i kart SD. Może również odzyskać usunięte pliki tekstowe i multimedialne. Obsługuje wszystkie urządzenia z systemem Android, karty SD i wersje systemu operacyjnego. Po pomyślnym odzyskaniu plików, możesz wykonać ich kopię zapasową w bezpiecznej lokalizacji. W ten sposób nie będziesz musiał się martwić o utratę cennych danych.

Podczas gdy przywracanie usuniętych danych z urządzenia z systemem Android może zająć kilka dni, nie ma potrzeby wpadać w panikę – dostępnych jest wiele opcji. Jedną z opcji jest skorzystanie z usługi w chmurze lub specjalistycznego oprogramowania do odzyskiwania danych. Usługa w chmurze pozwoli Ci odzyskać pliki z urządzenia z systemem Android, a oprogramowanie usunie stare dane, pozostawiając nowe bez zmian. Niezależnie od tego, czy korzystasz z aplikacji, czy z darmowej usługi odzyskiwania danych, upewnij się, że zrobisz to tak szybko, jak to możliwe.

Inną opcją jest użycie aplikacji do odzyskiwania danych z komputera stacjonarnego w celu wyszukania utraconych plików. Program Recuva jest dobrym miejscem do rozpoczęcia. Aplikacja poprowadzi Cię przez serię kroków, aby odzyskać utracone pliki. Należy pamiętać, że ta metoda działa lepiej na plikach przechowywanych w pamięci wewnętrznej niż na kartach pamięci. Jeśli masz usunięte pliki, które są przechowywane na karcie pamięci, spróbuj skorzystać z usługi odzyskiwania danych.

Dostępne narzędzia

Istnieje wiele narzędzi dostępnych do odzyskiwania danych na Androida. Niektóre są proste, a niektóre są bardziej skomplikowane, ale wszystkie wykonują podobne funkcje. Narzędzia te będą skanować urządzenie z systemem Android i znajdą usunięte pliki, które chcesz. Pozwolą one również na podgląd odzyskanych plików i wybranie tych, które są dla Ciebie istotne.

Wiele z tych narzędzi będzie odzyskać dokumenty, pliki muzyczne, filmy, wiadomości e-mail i bazy danych. Możesz zdecydować się na użycie tych narzędzi, aby odzyskać utracone dane z urządzeń z systemem Android, a nawet Android TV box. Należy jednak pamiętać o ich tagu cenowym. Większość z tych narzędzi będzie kosztować więcej niż 50 dolarów, i będzie wymagać rootowania urządzenia do przeprowadzenia udanego odzyskiwania.

EaseUS to jedno z najlepszych narzędzi do odzyskiwania danych dostępnych dla urządzeń z systemem Android. Słynie z szybkiego skanowania i odzyskiwania usuniętych plików multimedialnych. Może również przywrócić usunięte wiadomości i dzienniki połączeń. Działa na wielu modelach urządzeń i może przywrócić pliki i media zarówno z pamięci wewnętrznej, jak i karty SD. Będzie chronić prywatność swoich danych, jak również.

Inną darmową opcją odzyskiwania danych z Androida jest MobiSaver, aplikacja, która obsługuje szeroką gamę urządzeń. Może przywrócić usunięte zdjęcia, filmy i muzykę, a nawet historię połączeń. Posiada również funkcję podglądu, która pozwala na podgląd usuniętych plików przed ich odzyskaniem. Narzędzie to pozwoli również odzyskać pliki na komputer.

Chociaż są to tylko dwa z dostępnych narzędzi do odzyskiwania danych z systemu Android, dzielą one pewne podobieństwa. Niektóre z nich są kompatybilne z Androidem, podczas gdy inne będą wymagały od Ciebie rootowania urządzenia z Androidem. Niektóre mogą również wymagać, abyś miał komputer z systemem Windows. Jest to szczególnie przydatne dla użytkowników, którzy nie chcą płacić pełnej ceny za program do odzyskiwania danych.

Disk Drill to kolejna świetna opcja do odzyskiwania danych z Androida. To oprogramowanie jest dostępne do pobrania z Google Play. Może odzyskać utracone obrazy i filmy, a także ma opcję przesyłania odzyskanych plików przez FTP. Jest również płynny w użyciu i działa dla wielu typów plików.

Wymagania

Odzyskanie plików z urządzenia z systemem Android wymaga różnych wymagań sprzętowych i programowych. Po pierwsze, nośnik pamięci powinien być kompatybilny z urządzeniem. Jeśli używasz dysku zewnętrznego, upewnij się, że ma on odpowiednie porty USB i obsługuje urządzenia peryferyjne. Prędkość, z jaką dane mogą być przesyłane, może również wpłynąć na powodzenie procesu odzyskiwania.

Następnie należy pobrać aplikację, która może odzyskać dane. Oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida ma przyjazny dla użytkownika interfejs graficzny, który może pomóc w odzyskaniu usuniętych lub utraconych plików. Działa również z różnymi typami plików, w tym zdjęciami, wiadomościami, dziennikami połączeń, czatami WhatsApp i muzyką. Oprogramowanie oferuje również zaawansowane funkcje, które pomagają chronić ważne dane. Co więcej, zawiera wbudowaną strategię tworzenia kopii zapasowych danych.

Aby wykonać udane odzyskiwanie danych z systemu Android, musisz najpierw usunąć wszelkie szyfrowanie oparte na plikach, które mogły być używane na urządzeniu. To sprawi, że proces będzie znacznie bardziej złożony niż na dysku twardym komputera. Ponadto odzyskiwanie danych z pamięci NAND flash systemu Android jest bardziej skomplikowane niż odzyskiwanie danych z dysków twardych komputerów. Dzieje się tak, ponieważ kontroler pamięci masowej śledzi wszystkie dane na urządzeniu, oznaczając przestrzeń jako pustą, nawet jeśli nie zawiera ona żadnych danych. Ponadto kontroler pamięci masowej musi stale monitorować coraz bardziej szczegółową mapę pamięci masowej.

Cena

Cena odzyskiwania danych z systemu Android zależy od kilku czynników. Niektóre firmy pobierają opłaty za GB, podczas gdy inne pobierają opłaty za godzinę. Ważne jest, aby dowiedzieć się, które opcje są najlepsze dla Ciebie przed zapłaceniem za usługę. Dobrą wskazówką jest zadanie najpierw kilku pytań, aby zorientować się w cenie, jakiej można się spodziewać.

Ogólnie rzecz biorąc, cena odzyskiwania danych z systemu Android wynosi około 200 USD, chociaż może być wyższa w zależności od usługi, której potrzebujesz. Odzyskanie chipów, na przykład, może kosztować 599 USD lub więcej. Większość odzysków może być wykonana w ramach twojego budżetu. Co więcej, możesz wybrać bezpłatną próbę i płatną usługę.

Dobra aplikacja do odzyskiwania danych android powinna być w stanie odzyskać wszystkie rodzaje plików. Ponadto musi być kompatybilna z Twoim smartfonem z systemem android. Powinien również mieć przejrzystą cenę i nie powinien być większy niż twój budżet. Obecnie na całym świecie jest 1,6 miliarda użytkowników urządzeń z systemem Android, według Statista.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]