Odzyskiwanie danych cechy właściwego usługi.

złamany pendrive odzyskiwanie danych 5 Najlepszych narzędzi do odzyskiwania danych na Androida

Android Data Recovery Utility to łatwe w użyciu, bezpieczne i szybkie oprogramowanie do odzyskiwania danych. Możesz go użyć do odzyskania usuniętych zdjęć, filmów, plików audio i innych z urządzenia z systemem Android. Możesz go pobrać ze strony internetowej dewelopera za darmo. Powinieneś jednak upewnić się, że jest on kompatybilny z systemem operacyjnym Twojego urządzenia.

Recuva

Podczas korzystania z odzyskiwania danych Recuva Android, zobaczysz na ekranie listę możliwych do odzyskania plików multimedialnych. Możesz następnie wybrać te, które chcesz zapisać. Niezależnie od tego, czy straciłeś zdjęcie, utwór muzyczny, czy inne ważne dane, to narzędzie jest doskonałym sposobem na ich odzyskanie.

Pierwszym krokiem w użyciu Recuva Android data recovery jest podłączenie telefonu z Androidem do komputera. Następnie oprogramowanie wykona głębokie skanowanie pamięci masowej Twojego urządzenia. Gdy to zrobi, możesz wyświetlić podgląd odzyskanych plików według kolorów. Następnie możesz zapisać je na komputerze i podzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi.

Recuva Android odzyskiwanie danych ma wiele funkcji, które sprawiają, że jest to przydatne narzędzie do odzyskiwania usuniętych plików. To oprogramowanie może odzyskać pliki z wewnętrznych i zewnętrznych nośników pamięci. Jest kompatybilne z urządzeniami dyskowymi o wielkości nawet 3TB. Oprogramowanie jest darmowe, więc nie będziesz miał powodu, aby nie pobrać go i wypróbować dla siebie.

Po zainstalowaniu Recuva Android data recovery, możesz rozpocząć odzyskiwanie plików. Oprogramowanie przeskanuje Twoje urządzenie pamięci masowej i uporządkuje pliki w foldery. Następnie możesz wybrać te, które chcesz odzyskać. Niezależnie od tego, czy musisz odzyskać zdjęcie ze ślubu siostry, czy e-mail od szefa, Recuva jest niezawodną opcją.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Recuva Android ma prosty i nieskomplikowany interfejs użytkownika, świetną obsługę klienta i obszerne forum poświęcone poprawie jakości odzyskiwania danych. Jest również wyposażony w różne opcje i samouczki.

iMyFone D-Back

D-Back to prosta w obsłudze aplikacja do odzyskiwania danych dla systemu Android. Odzyskuje dane z uszkodzonych lub usuniętych telefonów z systemem Android. Obsługuje wiele typów plików, w tym dzienniki połączeń, wiadomości, zdjęcia, filmy i kontakty. Jest kompatybilny z ponad 6000 różnych urządzeń z systemem Android.

D-Back odzyskuje dane z różnych źródeł, w tym z Google Drive, pamięci wewnętrznej i karty SD. Jest również w stanie przywrócić usunięte dane WhatsApp. Obsługuje również przywracanie usuniętych kontaktów, filmów, dokumentów i naklejek. Możesz nawet wyeksportować kopię zapasową Google Drive do programu, a także odzyskać usunięte pliki. Aplikacja posiada wbudowaną przeglądarkę, dzięki czemu możesz przeglądać i filtrować pliki, które chciałbyś odzyskać.

To oprogramowanie jest w 100% bezpieczne i skuteczne. Może przywrócić usunięte pliki z urządzeń z systemem Android i obsługuje wiele formatów plików. Oprogramowanie ma wysoki wskaźnik sukcesu i jest całkowicie bezpieczne. Może odzyskać pliki z uszkodzonych lub złamanych urządzeń, i może odzyskać dane z urządzeń z systemem Android z wielu różnych powodów. Tak więc, niezależnie od tego, czy Twoje urządzenie zostało skradzione, przypadkowo wytarte, czy też zostało zresetowane fabrycznie, iMyFone D-Back może pomóc.

Ten program jest kompatybilny z urządzeniami z systemem Android i iOS. Jego funkcja szybkiego skanowania pozwala na podgląd i filtrowanie plików kopii zapasowych. Pomaga to przywrócić tylko ważne informacje. Najlepsze jest to, że iMyFone D-Back jest w pełni kompatybilny z oboma typami telefonów. Może przywracać pliki z funkcjonalnych i niefunkcjonalnych urządzeń mobilnych, a nawet z kopii zapasowych przechowywanych na serwerach w chmurze.

D-Back może odzyskać utracone pliki z pamięci flash, pamięci wewnętrznej, karty SD i karty TF. Obsługuje również nierootowane urządzenia z systemem Android. Może nawet wyeksportować utracone pliki do komputera.

Tenorshare UltData

Jeśli straciłeś ważne dane ze smartfona lub tabletu z systemem Android, oprogramowanie do odzyskiwania danych Tenorshare UltData for Android może pomóc w ich odzyskaniu. To oprogramowanie może przywrócić usunięte zdjęcia, filmy, pliki audio i inne. Ponadto jest w stanie odzyskać wiadomości WhatsApp.

UltData for Android to bardzo łatwe w użyciu narzędzie do odzyskiwania danych. Może łatwo znaleźć i zapisać usunięte zdjęcia z Androida i zapisać je na komputerze. Narzędzie jest również w stanie odzyskać filmy i pliki audio, a nawet może odzyskać dane z aplikacji do przesyłania wiadomości. Dzięki UltData możesz odzyskać swoje cenne dane w bezpieczny sposób bez kłopotów związanych z używaniem komputera lub rootowaniem urządzenia.

Podczas gdy Tenorshare UltData dla Androida nie jest darmowy, oferuje bezpłatną wersję próbną i pozwala na skanowanie urządzenia i podgląd plików bez płacenia centa. Jest również bezpieczny w użyciu i obiecuje, że nie udostępni Twoich danych platformom innych firm. Ponadto ma czysty interfejs z wszystkimi istotnymi funkcjami z przodu.

Inną wspaniałą cechą Tenorshare UltData for Android jest jego zdolność do odzyskiwania usuniętych wiadomości WhatsApp. Ten program jest w stanie odzyskać wiadomości WhatsApp i zdjęcia, nawet jeśli nie masz kopii zapasowej. Najlepszą częścią tego oprogramowania jest to, że działa na większości urządzeń z systemem Android, a nawet iOS. Jeśli szukasz darmowej wersji próbnej, możesz ją uzyskać już teraz.

Tenorshare UltData for Android to potężny program do odzyskiwania danych z systemu Android, który działa zarówno z pamięcią wewnętrzną, jak i zewnętrzną. Może odzyskać usunięte zdjęcia, usunięte wiadomości WhatsApp, a nawet uszkodzone dane Androida. Oprogramowanie działa nawet na smartfonach i tabletach bez rootowania.

Darmowe odzyskiwanie danych z systemu Android

Jeśli straciłeś lub usunąłeś swoje ważne dane Androida, najlepszym sposobem na odzyskanie danych jest użycie darmowego narzędzia do odzyskiwania danych Androida. To narzędzie przeskanuje Twoje urządzenie i przywróci usunięte dane w ciągu zaledwie kilku minut. Narzędzie jest kompatybilne z tysiącami urządzeń z systemem Android i obsługuje odzyskiwanie danych z różnych formatów.

Interfejs użytkownika aplikacji ułatwia odzyskiwanie usuniętych danych. Posiada dwa moduły odzyskiwania danych, aby odzyskać utracone pliki zarówno z pamięci wewnętrznej, jak i karty SD. Oprogramowanie działa w systemach Windows 10, 8.1, 8 i 7 oraz jest kompatybilne z wieloma urządzeniami z systemem Android. Darmowa wersja jest ograniczona do odzyskiwania do 1GB danych, ale możesz uaktualnić do płatnej wersji, aby odzyskać pliki z większej ilości nośników pamięci.

Innym darmowym narzędziem do odzyskiwania danych na Androida jest Stellar Data Recovery. Jest to narzędzie typu „zrób to sam”, które działa ze wszystkimi głównymi urządzeniami z systemem Android, w tym tabletami. Program łączy się z zainfekowanym urządzeniem z Androidem za pomocą USB. Może odzyskać usunięte media i inne dane z dowolnego formatu. Ale musisz zakorzenić swoje urządzenie przed użyciem tego oprogramowania.

Kiedy usuwasz plik na urządzeniu z systemem Android, system traktuje miejsce jako puste lub „brakujące”. Jeśli zachowasz nowe pliki na swoim urządzeniu, nadpiszą one stare pliki, tym samym usuwając je z urządzenia. Telefony z systemem Android nie mają kosza, więc jeśli przypadkowo usuniesz coś, nie znajdziesz go. To właśnie tutaj przydaje się program do odzyskiwania danych na Androida.

Free Android Data Recovery to doskonałe narzędzie do odzyskiwania utraconych plików na urządzeniu z systemem Android. Po pobraniu oprogramowania, podłącz urządzenie do komputera. Po wykryciu plików, możesz je podejrzeć i wybrać te, które chcesz odzyskać. To oprogramowanie obsługuje wszystkie popularne urządzenia z systemem Android i system operacyjny Android. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs sprawia, że jest łatwy w użyciu nawet dla użytkowników nietechnicznych.

Wiertło tarczowe

Jeśli straciłeś dane na swoim urządzeniu z systemem Android, będziesz zadowolony, że możesz odzyskać dane za pomocą Disk Drill. Jest to potężne oprogramowanie do odzyskiwania danych, które może odzyskać pliki z zakorzenionych i niezakorzenionych urządzeń z systemem Android. Ponadto może pomóc w odzyskaniu danych z zewnętrznych kart pamięci. Możesz użyć Disk Drill, aby odzyskać dokumenty, zdjęcia, filmy i muzykę. Ma trzy łatwe do wykonania kroki odzyskiwania danych.

Pierwszym krokiem jest odblokowanie urządzenia z systemem Android. Możesz to zrobić wchodząc w Ustawienia -> Opcje deweloperskie. Następnie należy włączyć Debugowanie USB. Można to zrobić poprzez siedmiokrotne dotknięcie pola Build Number. Po wykonaniu tej czynności odwiedź Ustawienia > Opcje dla deweloperów, aby włączyć tę funkcję. Następnie, będziesz musiał rootować swoje urządzenie z Androidem. Ten proces ułatwi dostęp do plików.

Disk Drill for Android posiada zaawansowane funkcje skanowania w celu odzyskania utraconych plików. Może przywrócić wszystkie rodzaje danych i jest najlepszym wyborem do odzyskiwania plików multimedialnych. Oferuje również wsparcie FTP do przesyłania odzyskanych plików. Jego interfejs użytkownika jest bardzo intuicyjny i łatwy w użyciu. To oprogramowanie jest idealne dla początkujących.

Kolejną ważną cechą Disk Drill jest możliwość odzyskiwania usuniętych plików. Program wykorzystuje zaawansowany algorytm odzyskiwania danych zwany Deep Scan. Przeszukuje on cały dysk i rekonstruuje utracone pliki. Działa zarówno na wewnętrznych, jak i zewnętrznych dyskach twardych. Potrafi nawet wykryć utracone dane na niesformatowanych dyskach twardych. Obsługuje również macierze RAID, Core Storage i Fusion Drives. Jego minimalistyczny interfejs jest łatwy w użyciu i jest dostarczany z bezpłatnym narzędziem do ochrony danych.

Kilka dodatkowych funkcji Disk Drill wyróżnia go spośród innych programów do odzyskiwania danych. Po pierwsze, oferuje wizualną reprezentację procesu skanowania. Pokazuje liczbę skanowanych plików, jak również ilość czasu, który zajmie. Następnie, można przeglądać wyniki w Eksploratorze plików. Inną wspaniałą cechą jest jego zdolność do odzyskiwania zdjęć w formacie surowym.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]