Ekrany akustyczne z ogrodzenia z paneli akustycznych

ekrany akustyczne Ekrany akustyczne dla Twojego biura

photo
ogrodzenia akustyczne

ekrany akustyczne Modułowe ekrany akustyczne są przenośne, solidne i niezwykle trwałe (szerokie panele ważą mniej niż 52 funty). Każdy ekran tworzy akustyczną barierę dźwiękową z sąsiadującymi panelami akustycznymi. Panele mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak aluminium, włókno szklane, drewno i beton. Proste 2″ szerokie zaczepy na każdym karniszu pozwalają na łączenie sąsiednich paneli razem w projektach obudów.

Ekrany akustyczne znaczne polepszenie chłodu plus odpoczynku w biurze.

Kluczowe zalety paneli akustycznych to: po pierwsze, ich lekkość i kompaktowe rozmiary ułatwiają transport; po drugie, szybko osiągają dobrą akustykę poprzez szybkie blokowanie hałasu z zewnątrz; po trzecie, można je łatwo wymienić lub naprawić. ekrany akustyczne https://ogrodzeniaplastikowe.info/ogrodzenia-akustyczne-cennik/ Te cechy sprawiają, że akustyczne panele działowe są popularne w zastosowaniach związanych z izolacją akustyczną lub maskowaniem dźwięków. Powszechnym zastosowaniem jest sytuacja, w której nie ma innego sposobu na stworzenie bariery dźwiękowej niż instalacja paneli akustycznych. Jest to również powszechnie stosowane w połączeniu z innymi formami kontroli akustycznej.

Ekrany akustyczne subtelniejszy budynek zawżdy prawie brak rozstroju neuronów.

Kontrola hałasu i efektywność energetyczna to dwie najważniejsze kwestie dla wielu firm, niezależnie od tego, czy znajdują się one w podmiejskim kompleksie biurowym, czy w ruchliwym zakładzie produkcyjnym. Kontrola hałasu jest szczególnie ważna w miejscach takich jak magazyny i linie montażowe, które są często odwiedzane przez wiele osób, np. w przemyśle samochodowym, lotniczym i budowlanym. Wiele firm wydaje miliony dolarów rocznie na sprzęt do monitoringu akustycznego. O ile zakup materiałów niezbędnych do zbudowania kilku ekranów akustycznych jest stosunkowo niedrogi, o tyle długoterminowe koszty wymiany lub naprawy istniejących systemów maskowania hałasu przemysłowego mogą być znaczące.

Ekrany akustyczne w jakim przypadku warto takie dojadać w naszego domku a i po co?

Modułowe ekrany akustyczne są zaprojektowane tak, aby pasowały do każdej przestrzeni, niezależnie od jej wielkości. Duże przestrzenie zyskują dzięki opływowemu kształtowi otwartych paneli. Pozwala to na łatwą instalację, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu integralności akustycznej. Akustyczne panele działowe wykonane z litej tarcicy nie zapewniają takiej samej efektywności energetycznej. Zaleca się, aby ścianki działowe i ich instalacja były wykonane przez profesjonalistów. Niezależnie od rodzaju wybranej przegrody, ekrany akustyczne z folią aluminiową zapewniają najwyższy poziom izolacji akustycznej przy jednoczesnym utrzymaniu kosztów instalacji i materiałów na niskim poziomie.

Ekrany akustyczne, które wykorzystują folię aluminiową są w stanie zmniejszyć poziom hałasu nawet o 40%, choć różni się to w zależności od lokalizacji. Ponadto, ekrany akustyczne z panelami piankowymi oferują dodatkową izolację akustyczną bez dodatkowych kosztów pracy. Wiele z tych urządzeń jest specjalnie zaprojektowanych, aby spełnić specyficzne potrzeby poszczególnych firm. Na przykład wiele firm, które potrzebują izolacji akustycznej, przekonało się o korzyściach płynących z zakupu ekranów akustycznych typu otwartego. Akustyczne panele działowe wykonane z litego drewna mogą być kosztowne.

Kilku producentów paneli akustycznych oferuje obecnie produkty zaprojektowane przez wielokrotnie nagradzanego architekta Richarda Gerspacha. Acoustic abstract by Gerspach składa się z dwóch różnych modeli, które są skonstruowane w tandemie. Pierwszy model to akustyczne panele ścienne, które wykorzystują otwarte panele akustyczne. Model ten posiada certyfikat potwierdzający redukcję poziomu hałasu o 50%. Drugi model, cichy panel, został oceniony na piętnaście decybeli ciśnienia akustycznego.

Ekrany akustyczne z płoty akustyczne

Producenci ekranów akustycznych, którzy stosują całkowicie przenośne ekrany to Acoustic Designs Inc. i acoustic partition Corporation. Obie firmy produkują zarówno wolnostojące, jak i dołączone modele, które są dostępne w rozmiarach trzech, sześciu i dziewięciu stóp. Dodatkowo, produkują one standardowe i modułowe ekrany, które są skonstruowane przy użyciu włókna szklanego, metalu lub materiałów kompozytowych. Standardowy ekran modułowy ma sześć stóp długości, cztery stopy szerokości i waży minimum dwadzieścia funtów. Dołączone modele, które są dostępne zarówno w szerokości sześciu i dziewięciu stóp, ważą minimum piętnaście funtów i składają się z jednego wpuszczonego panelu.

Wiele środowisk biurowych tworzy obecnie procedury planowania przestrzeni, które wymagają budowy ekranów akustycznych wokół różnych stanowisk komputerowych. Ekrany te działają jak bariery dźwiękochłonne, skutecznie redukując hałas z zewnątrz przedostający się do budynku. Ponieważ są one lekkie i praktycznie nieprzenikalne, te systemy przegród pozwalają pracownikom skupić uwagę na wykonywanym zadaniu, zwiększając ich produktywność. Ekrany biurowe są nie tylko idealne do zapobiegania przedostawaniu się dźwięków z zewnątrz do biura, ale także tworzą ogólne poczucie prywatności, które jest niezbędne, gdy pracujesz w przestrzeni publicznej.


Dane adresowe:
Akte – Ogrodzenia – Kontakt
Akte Sp. z o.o.
ul. Morasko 17
61-680 Poznań
801 000 784
(61) 665 06 06
784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *